OTOMASYON

Makinelere Özel Otomasyon Yazılımları Ve Mevcut Çalışan Mazinelerinizin Otomasyon Revizyonlarının Yapılması

OTOMASYONDA AR-GE

Metal İşleme
Metal İşleme Uygulamaları için Cam Kontrol, Lineer&Dairesel Kontrol ve Helisel Kontrol seçenekleri bulunmaktadır.Trio Motion Kontrol ile G kodların işlenerek hassas konrol yapılması ve uygun seri PLCler ile uygulama yapmak mümkündür.

Makine Otomasyonu için çok geniş ürün seçeneğimiz mevcuttur.. 100’den fazla sürücü desteği sayesinde piyasadaki pek çok farklı marka ile haberleşebilen Weintek paneller farklı sistemlere adaptasyonu kolay hale getirmektedir. Ayrıca panasonic marka plc ve servo setler ve dünya markası GE Şalt ürünleri ile sistemin tüm ihtiyaçları karşılanabilmektedir. Haberleşmenin ve kalitenin ön plana çıktığı uygulamalar için ise Molex haberleşme ürünleri kullanılmaktadır. Molex I/O Box’lar ile daha az kablo ile daha güvenli çözümler sağlanabilmektedir.

Veri toplama üretim veri takibi
Fabrika otomasyonunda temel ihtiyaçlar yüksek giriş/çıkış sayısı , farklı cihazlarla haberleşebilme özelliği ve verilerin merkezden izlenebilmesidir. Pek çok uygulamada her istasyon ve vardiya takip edilerek anlık verimlilik ölçümü yapılır. Fabrika otomasyonunda kompresör, havalandırma vb. farklı uygulamaların tek bir noktadan kontrolü ve izlenmesi amaçlanır. Panasonic PLC’ler, Weintek Dokunmatik Ekranlar ve tamamlayıcı diğer ürünler ile ERTEK OTOMASYON, fabrikalar için verimlilik takibi konusunda çözüm sunar. Verilerin sahadan izlenerek verimlilik ölçümü ve istenilen bilgilerin sürekli takibi mümkündür.

Ayrıca uygulamanın ihtiyacına göre iPad üzerinden verilerin takibi ve değiştirilmesi sağlanabilir. Weintek SRV ile haberleşen IPAD ile verileri toplamak ve sistemi yönetmek mümkündür. Talep edilen durumlarda ise Weintek MTV ürünü kullanılarak sistem bilgileri LCD ekrana veya ofislerde kullanılan hdmı girişli tvlere yansıtılabilir. 150’den fazla cihazla haberleşmesi ve 16.7M renk’e kadar giden seçenekleri ile Weintek ekranlar fabrika otomasyonunun vazgeçilmez parçasıdır. Firmamız fabrikalarının makine parkurlarının modernizasyonu için teknik destek danışmanlık ve arge hizmeti de vermektedir.

E-BÜLTEN KAYIT

Ürün ve Hizmetlerimizden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi yazınız.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:
Yıldırım Mah. Tuna Boylu Sok. No:22/A Bayrampaşa / İstanbul
Tel:
+(90) 212 493 47 37
E-Mail:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Website:
www.ertekotomasyon.com.tr