SERVO MOTOR VE SÜRÜCÜ

AC ve DC sürücülerden tamamen farklı olarak geliştirilmiş olan pozisyon kontrolü ve düşük boyutta yüksek güç elde etmek avatajları olan bu sürücüler diğer sürücülere nazaran çok daha hassastır. Bu nedenle tamirleri yapılırken bu hassasiyet dikkate alınarak profesyonel ve uzman ekip tarafından yapılması gerekir.

EKSEN ELEKTRİK OTOMASYON bu hassasiyeti dikkate alarak yapmış olduğu çalışmalarda tam donanımlı anti statik laboratuar oluşturarak bu sürücülerin tamirini profesyonle anlamda yapmaktadır. Cihaz üzerindeki kartların üzerinde bulunan mevcut gal flash eprom eeprom ve işlemcilerin programlarını bilgisayar ortamına aktaracak donanımın bünyemizde mevcut olması cihazınızın tamir olabilme oranını %85 lere yükseltir ki buda servo sürücü tamiri konusunda yüksek bir orandır. Servo sürücülere ait motorların arkasında bulunan encoderlerin rs485,rs232 haberleşme protokolü ile çalışan tipleri oldukça hassastır.

Motorun markasına bağlı olarak bunların söküldüğünde tekrar ayarının yapılması 2500/1 veya 10000/1 dir. Bu tür encoderlerin tamir edilme olasılığı her ne kadar çok düşük bir ihtimal gibi görünsede personelimizin bu tür cihazlardaki tecrübesi sayesinde standart cihaz tamir süresinde ve garantili olarak tamir edilmektedir.

E-BÜLTEN KAYIT

Ürün ve Hizmetlerimizden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi yazınız.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:
Yıldırım Mah. Tuna Boylu Sok. No:22/A Bayrampaşa / İstanbul
Tel:
+(90) 212 493 47 37
E-Mail:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Website:
www.ertekotomasyon.com.tr